Do Czerwina zawitali znani sportowcy

REKLAMA

Na zaproszenie Ministerstwa Sportu i Turystyki do Zespołu Szkół Powiatowych w Czerwinie przyjechali wczoraj wybitni sportowcy: Urszula Włodarczyk (wielobój), Natalia Madaj-Smolińska (wioślarka), Emilia Ankiewicz-Obukowicz (lekkoatletka), Paweł Januszewski (lekkoatleta, pomysłodawca akcji Biegam Bo Lubię), Marcin Prus (siatkarz).

Mówi wiceminister sportu i turystyki Arkadiusz Czartoryski.

REKLAMA

Rozgrzewkę z uczniami przeprowadzili Natalia Madaj-Smolińska i Marcin Prus.

Po rozgrzewce młodzież uczestniczyła w różnych zajęciach. Były m.in. ćwiczenia związane z wioślarstwem, strzelectwem, siatkówką.

Wydarzenie zorganizowano w ramach Programu Szkolny Klub Sportowy. Mówi Emilia Ankiewicz-Obukowicz.

To było kolejne takie spotkanie w powiecie ostrołęckim. Znani sportowcy gościli pod koniec ubiegłego roku także w Lelisie.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT