Długi weekend i więcej policji na drogach

REKLAMA

Wiejce patroli policyjnych na drogach Ostrołęki i powiatru oraz wzmożone kontrole kierowców, rowerzystów i pieszych – dzisiaj rusza akcja Bezpieczny Weekend.

REKLAMA

Wzrost liczby uczestników ruchu na drogach niesie ze sobą wzrost zagrożenia bezpieczeństwa osób z nich korzystających. Dlatego, jak zawsze w tym czasie, na drogach całego Mazowsza zwiększona liczba policjantów czuwać będzie nad bezpieczeństwem podróżujących.

Poinformowała aspirant Bożena Piersa z KMP  w Ostrołęce.
Działania 'Bezpieczny weekend’ potrwają do 15 sierpnia.

Fot. KMP w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA