Dlaczego warto uczyć się języka niemieckiego

REKLAMA

Święto języka niemieckiego zorganizowano w Zespole Szkół Nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce. Inicjatywa miała na celu uświadomienie młodym europejczykom, że kluczem do sukcesu jest znajomość języków obcych.

REKLAMA

A już 4 kwietnia szkoła zaprasza na II Festiwal Nauki w Centrum Talentu i Kariery. W programie spotkania m.in. wykłady, pokazy laboratoryjne oraz prezentacje uczniów.

(mm)

Fot. Robert Causari

{gallery}sp5_niemiecki{/gallery}

http://www.youtube.com/watch?v=F8uRF9c7Hqg

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT