Dla Dobrusi – koncert charytatywny

REKLAMA

Na kolejny koncert charytatywny dedykowany Dobrusi Napiórkowskiej zaprasza 30 sierpnia Ostrołęckie Centrum Kultury. Podczas spotkania do puszek będą zbierane pieniądze na leczenie i rehabilitację  dziewczynki.

REKLAMA

Mówi Aleksandra Kowalewska.

Wystąpią m.in. Madbee, Na przekór, Dracoaster, Crowley oraz

Koncert rozpocznie się o godz. 16 na scenie przy Kupcu.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT