DESZCZ W BUTACH – recital Klaudii Miłoszewskiej

REKLAMA

Klub Oczko zaprasza 21 września na recital Klaudii Miłoszewskiej zatytułowany Deszcz w Butach.

REKLAMA

Mówiła Aleksandra Kowalewska, kierownik Klubu Oczko.

Klaudia Miłoszewska przeniesie nas w świat swoich uczuć i nastrojów. Materiał, który zaprezentuje podczas koncertu pokaże jej ciekawą i złożoną osobowość.  

Wstęp na spotkanie jest wolny.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT