Debata Społeczna w Myszyńcu

REKLAMA

W przyszłym tygodniu w Myszyńcu odbędzie się debata społeczna z udziałem burmistrza Bogdana Glinki, komendanta miejskiego policji w Ostrołęce młodszego inspektora Stanisława Szcześniaka, a także komendanta Posterunku Policji w Myszyńcu Pawła Antośkiewicza.

REKLAMA

Aspirant Sylwester Marczak podkreśla, że bezpieczeństwo zależy od nas samych, a Policja stara się być partnerem dla obywatela. Debaty natomiast organizowane są przede wszystkim po to, aby każdy czuł się bezpiecznie w miejscu zamieszkania.

Debata Społeczna w Myszyńcu we wtorek o godzinie 14 w Urzędzie Miasta.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT