Debata społeczna w Myszyńcu

REKLAMA

Wczoraj odbyła się druga w powiecie ostrołęckim debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu. Tym razem gospodarzami była Gmina i Miasto Myszyniec.

REKLAMA

Najbardziej nurtującym tematem okazali się piraci drogowi, a także samo bezpieczeństwo w ruchu drogowym, stąd pytania do zastępcy naczelnika wydziału ruchu drogowego asp. Piotra Stachurskiego – powiedział sierż. sztab. Tomasz Żerański.

Debata społeczna w Myszyńcu trwała ponad 2 godziny, a wnioski z niej wyciągnięte posłużą między innymi do dyslokacji służb i ukierunkowania działań dzielnicowego.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT