Dariusz Bralski wyróżniony

REKLAMA

Dariusz Bralski, radny Miasta Ostrołęki został wyróżniony w kategorii prac licencjackich i magisterskich w VII edycji konkursu na Najlepszą Pracę Badawczą z Zakresu Spódzielczości. Ponadto Związek Rewizyjny Spódzielni Mieszkaniowych RP przyznał dodatkową nagrodę – informuje Urząd Miasta.

REKLAMA

Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się 27 czerwca podczas uroczystości z okazji Międzynarodowego Dnia Spódzielczości, która odbyła się w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Promotorem pracy był prof. WSES dr Kazimierz Parszewski.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT