Czy ostrołęczanka zabiła swoje dziecko

REKLAMA


Ostrołęczanka Anna P. jest podejrzana o zabicie swojego nowo narodzonego dziecka.  Do zdarzenia miało dojść w lipcu bieżącego roku. Jak się nieoficjalnie mówi, kobieta miała wyrzucić noworodka z mostu kolejowego do Narwi. W tej sprawie dzwonimy do Bożeny Piersy, z Komedy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

REKLAMA

Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT