Czy ostrołęcki MONAR przyjmie uchodźców

REKLAMA

Monar otwiera swoje ośrodki dla uchodźców. Przygotował dla nich sto miejsc. Sprawdziliśmy czy placówki w Ostrołęce i Lipiance mogą przyjąć potrzebujących.  

REKLAMA

Informuje Teresa Sierawska, pełnomocnik zarządu głównego MONAR do spraw wykluczenia społecznego. Uchodźcy zostaną skierowani do placówek Ruchu Wychodzenia z Bezdomności Markot, a więc nie trafią do Ostrołęki ani do Lipianki, ponieważ są to typowe placówki lecznicze dla osób uzależnionych.

Stowarzyszenie Monar prowadzi w całej Polsce około 50 placówek tego typu.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT