Cztery nowe linie autobusowe w powiecie ostrołęckim

REKLAMA

Będą cztery nowe linie autobusowe w powiecie ostrołęckim. Zaczną kursować w kwietniu. Ułatwią podróż szczególnie osobom z bardziej oddalonych miejscowości.

Umowy podpisano pod koniec ubiegłego miesiąca. Powiat Ostrołęcki pozyskał środki z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych. Projekt ma również wspierać rozwój lokalny i przyczynić się do wzrostu komfortu podróży.

REKLAMA

Cztery nowe połączenia autobusowe będą na trasach:

Ostrołęka – Nowa Wieś Zachodnia – Olszewo Borki – Ostrołęka – trzy kursy dziennie.
Ostrołęka – Borawe – przez Dzbenin – Czarnowiec – cztery kursy dziennie.
Ostrołęka – Ostrołęka przez Ławy, Susk Stary, Rozwory, Przytuły Stare – trzy kursy dziennie.
Ostrołęka – Ostrołęka przez Przytuły Stare, Rozwory, Susk Stary, Ławy – trzy kursy dziennie.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT