Czteroosobowa delegacja ostrołęckich samorządowców przebywa na Węgrzech w partnerskim mieście Balassagyarmat

REKLAMA

To następstwo zeszłorocznej wizyty gości z Węgier w naszym mieście.

REKLAMA

Inicjatywa realizowana jest w ramach unijnego programu w zakresie turystyki i wymiany kulturalnej – informuje Wojciech Dorobiński, rzecznik Urzędu Miasta.

W skład ostrołęckiej delegacji wchodzą: prezydent Janusz Kotowski, wiceprezydent Grzegorz Płocha, przewodniczący Rady Miasta Dariusz Maciak oraz radny Mariusz Mierzejewski. Czterodniowa wizyta zakończy się 20 sierpnia.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT