Czołówka z radiowozem – policjant w szpitalu

REKLAMA

Pijany kierowca z powiatu ostrołęckiego w sobotę 18 lutego doprowadził do zderzenia dwóch pojazdów. Mężczyzna, który siedział za kołkiem osobówki mając w organizmie blisko 2,7 promila alkoholu doprowadził do czołowego zderzenia z radiowozem policyjnym

REKLAMA

Poinformował młodszy aspirant Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
Pijany mężczyzna miał również zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych obowiązujący do końca 2018 roku. Dalsze postępowanie w sprawie, pod nadzorem prokuratury,  prowadza ostrołęccy policjanci.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT