Część mieszkańców osiedla Centrum w Ostrołęce, ale nie tylko, nie będzie mogła oglądać TVP 2

REKLAMA


Dlaczego?

Rafał Dymerski, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Centrum.

REKLAMA

Ostrołęka czy Ciechanów – to tylko niektóre z miast, których mieszkańcy, aby nadal oglądać analogową telewizję, muszą przestroić swoje telewizory. Zmiany częstotliwości związane są z ograniczaniem przez te stacje zasięgów telewizji cyfrowej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT