Cyfrowe lato z Radiem Oko

REKLAMA

Cyfrowe Lato z Radiem Oko – to hasło pikniku, na który zapraszamy w sobotę 6 lipca. Impreza organizowana przy wsparciu portalu cyfryzacja.tv oraz firmy DIGIB odbędzie się na placu przy domu handlowym Kupiec.

REKLAMA

23 lipca w Polsce nastąpi całkowite wyłączenie telewizji analogowej. W tym ostatnim etapie Ostrołęka, sąsiednie gminy i powiaty zostaną pozbawione możliwości odbierania dotychczasowego sygnału.

Poinformował Maciej Lipiński, prezes zarządu firmy DIGIB. Piknik Cyfrowe Lato z Radiem Oko rozpocznie sie o godz. 11.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT