ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze

REKLAMA

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej 17 sierpnia przeprowadzi ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze połączone z elementami ratownictwa chemiczno- ekologicznego w Zakładach Mięsnych Pekpol w Ostrołęce.

REKLAMA

Zaplanowano epizod chemiczny związany z wyciekiem amoniaku i epizod gaśniczy związany z pożarem magazynu.

Poinformował komendant Jarosław Wilga.

Ćwiczenia rozpoczną się około godziny 10.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT