Ćwiczenia ratowniczo – gaśnicze z elementami ratownictwa medycznego

REKLAMA

Ostrołęccy strażacy przeprowadzili ćwiczenia ratowniczo – gaśnicze z elementami ratownictwa medycznego w zakładzie LACROIX przy ul. Bohaterów Westerplatte 9.

REKLAMA

Poinformowała kpt Marta Kacprzycka, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.

fot. facebook.com/kmpspostroleka

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT