Coś tu nie gra – spektakl w wykonaniu dorosłych

REKLAMA

W piątek 27 listopada Klub Oczko zaprasza na premierę teatralną zatytułowaną 'Coś tu nie gra”. Ostrołęcka Scena Autorska przedstawi historię siedmiorga ludzi, którzy zostają zamknięci na korytarzu w telewizji, co powoduje wiele absurdalnych sytuacji.

REKLAMA

Zaprasza Aleksandra Kowalewska, kierownik Klubu Oczko.

W spektaklu wystąpią: Ewa Krupka, Tomasz Dąbkowski, Mateusz Siennicki, Mateusz Grzybowski, Łukasz Mrugacz, Monika Geburt i Wojciech Kraszewski.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT