Coraz bliżej do łomżyńskiej podstrefy SSSE

REKLAMA

Coraz bliżej do Łomżyńskiej Podstrefy Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Radni Łomży podjęli dziś uchwałę w sprawie ustalania granic. Za przyjęciem projektu uchwały głosowało 20 radnych, wstrzymało się 2.

REKLAMA

Uchwała zostanie przedłożona ”Suwalskiej specjalnej strefie ekonomicznej”, zarząd tej strefy ma wystąpić z wnioskiem do ministra gospodarki o rozszerzenie strefy ekonomicznej o podstrefę w Łomży. Jednocześnie miasto realizuje procedury związane z uzbrajaniem terenów inwestycyjnych.

Poinformowała Anna Sobocińska, rzecznik Urzędu Miasta Łomża.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT