Chopin & Kobiety – recital solowy Andrzeja Wiercińskiego

REKLAMA

Z okazji przypadających na początek marca urodzin Fryderyka Chopina oraz zbliżającego się Dnia Kobiet, prezydent Paweł Niewiadomski wraz z Ostrołęckim Centrum Kultury zapraszają na koncert poświęcony twórczości kompozytora.

Na scenie wystąpi Andrzej Wierciński – półfinalista Konkursu Chopinowskiego z 2021 roku, pianista oraz laureat wielu międzynarodowych konkursów.

REKLAMA

Koncert rozpocznie się w niedzielę o godzinie 16:00 w Ostrołęckim Centrum Kultury. Bezpłatne zaproszenia można odbierać w kasie Kina Jantar od 3 marca od godziny 15:00. Obowiązuje limit dwóch zaproszeń na osobę.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT