”Chłop i baba” – Bałamuty Kurpiowskie w Kadzidle

REKLAMA

”Chłop i baba” pod takim hasłem odbędą się tegoroczne Bałamuty Kurpiowskie w Kadzidle.

REKLAMA

We wtorek 5 lutego w Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle bałamucić będą przedstawiciele różnych środowisk, profesji, instytucji, ale i sami autorzy tekstów.

Poinformował Paweł Łaszczych z Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle.
Bałamuty Kurpiowskie rozpocznają cykl spotkań ”Śladami Kurpiów”.

FI

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT