Chcieli zrobć na złość i zgłosili pożar

REKLAMA

Dwaj młodzi mężczyźni odpowiedzą za fałszywy alarm o pożarze i pokryją koszty akcji. Byli nietrzeźwi. Tłumaczyli, że zgłosili pożar, bo chcieli zrobić na złość jednemu z mieszkańców miejscowości Szczeglin Poduchowny.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło wczoraj.  

Poinformowała st. sierż. Monika Winnik, oficer prasowy KPP w Makowie Mazowieckim.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT