Ceny za wodę bez zmian

REKLAMA

Do 30 kwietnia 2013 roku ceny za wodę w Ostrołęce prawdopodobnie nie ulegną zmianie.

REKLAMA

Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. przedłożyło wniosek o przedłużenie czasu obowiązywania dotychczasowych taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na okres  od  1 maja 2012 r. do 30 kwietnia 2013r. Radni miejscy przegłosują go w czwartek.

Poinformował Dariusz Maciak, przewodniczący Rady Miasta.

Biorąc pod uwagę wszystkie zaplanowane przychody i koszty na 2012 r spółka OPWiK wygeneruje niewielki zysk. Analiza warunków ekonomicznych pozwala wnioskować o przedłużenie obowiązywania dotychczasowych taryf do dnia 30 kwietnia 2013 r.

Podczas najbliższej sesji radni zajmą się ponadto:

XXII Sesja Rady Miasta Ostrołęki odbędzie się 29 marca.

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT