Cała Polska czytała 'Quo vadis’

REKLAMA

Już po raz piąty w Polsce zorganizowano 'Narodowe  Czytanie”. Ostrołęka po raz kolejny przyłączyła się do akcji. W tym roku czytano 'Quo vadis’ Henryka Sienkiewicza. Miejska impreza została zorganizowana w dwóch miejscach: na Fortach Bema oraz na placu przy domu handlowym Kupiec. Mówi prezydent Janusz Kotowski.

REKLAMA

Prezydentowi Januszowi Kotowskiemu towarzyszyła córka.

Publiczne czytanie dzieła polskiego noblisty odbywało się w ponad 2 tys. miast i miejscowości w całej Polsce, a także zagranicą. Powieść spośród pięciu propozycji wybrali internauci podczas głosowania.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT