back to top
20 C
Ostrołęka
środa, 22 maja 2024 r.

Brodka kolejną gwiazdą Dni Ostrołęki

REKLAMA

Już 24 maja na plaży miejskiej w Ostrołęce wystąpi BRODKA! To kolejna gwiazda, która da koncert w ramach święta miasta.

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, reżyserka klipów, producentka oraz artystka konceptualna, która tyle samo uwagi poświęca warstwie muzycznej, tekstowej, jak i wizualnej wszystkiemu, co tworzy. Czerpiąc z rocka alternatywnego, popu, elektroniki oraz muzyki gór, w której wyrosła – opracowała własny niepowtarzalny, bezkompromisowy styl.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Twórczość Brodki zyskała uznanie zarówno wśród szerokiej publiczności, jaki i krytyków oraz dziennikarzy muzycznych. Artystka jest sześciokrotną laureatką Fryderyków – najważniejszej nagrody muzycznej w Polsce przyznawanej przez Akademię Fonograficzną. Występowała na wielu zagranicznych festiwalach jak SXSW, The Great Escape, Sziget oraz na największych scenach polskich festiwali.

Największą popularność przyniósł dotychczas wydany w 2010 roku album ‘Granda’. Bezkompromisowe folkowo-elektroniczne brzmienia wyraźnie odcięły Brodkę od wcześniejszego popowego repertuaru, płyta pokryła się podwójną platyną, a sama artystka awansowała do pierwszej artystycznej ligi. Wydana w 2012 roku taneczna epka ‘LAX’, tylko umocniła jej pozycję.

W 2022 roku ukazał się najnowszy, polskojęzyczny minialbum ‘Sadza’, ukazując niezwykle liryczną i intymną stronę Brodki.

Koncert w Ostrołęce rozpocznie się o godz. 21.30. Wstęp wolny.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex