Brązowy medal dla Natalii na Mistrzostwach Europy w Gruzji

REKLAMA

Natalia Nalewajk z Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin w Ostrołęce zdobyła brązowy medal Mistrzostw Europy w kumite. Mówi sensei Artur Prusiński.

REKLAMA

Reprezentacja Polski w skład której weszła Natalia oraz jej klubowy kolega Maciej Twardowski łącznie zdobyła w Tbilisi dwanaście medali. Siedem wywalczyli seniorzy – dwa złote, srebrny i cztery brązowe, a pięć – dwa srebrne i trzy brązowe – juniorzy.

Młodej Mistrzyni gratulujemy i przypominamy, że 21 maja w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbędą się V Mistrzostwa MKKK Shinkyokushin.

Fot. Arch. klubu.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT