Boży Obiad w Myszyńcu

REKLAMA

Już w sobotę, 1 listopada, w uroczystość Wszystkich Świętych, Towarzystwo Ochrony Dziedzictwa Kurpiowszczyzny im. Adama Chętnika zaprasza na wydarzenie duchowo-kulturalne w Bazylice Myszynieckiej.

Po Mszy Świętej o godzinie 18 rozpocznie się tradycyjna kurpiowska Pusta Noc – Boży Obiad, czyli wspólne śpiewanie pieśni żałobnych w intencji zasłużonych dla Kurpiowszczyzny oraz wszystkich zmarłych.

REKLAMA

Po zakończeniu modlitw i pieśni odbędzie się poczęstunek w Świetlicy Parafialnej przy Bazylice, a w przerwach recytowane fragmenty II Części 'Dziadów” Adama Mickiewicza odnoszące się do Święta Zmarłych.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT