Boks – podsumowanie 2012 roku

REKLAMA

Rok 2012 był bardzo udany dla ostrołęckich bokserów.

REKLAMA

Jeden z największych sukcesów to zwycięstwo drużynowe w Pucharze Polski Juniorów. Zawody rozegrane zostały w listopadzie w Ostrołęce. Startowało prawie 55 klubów z całego kraju.

Na wyróżnienie zasługuje również udział ostrołęckich pięściarzy w Mistrzostwach Polski Juniorów w Lesznie.

Podsumował Mieczysław Mierzejewski, trener klubu Victoria Ostrołęka.

 

 

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT