Boisko wielofunkcyjne przy ZSZ nr 1 (zdjęcia)

REKLAMA

7 grudnia nastąpił odbiór boiska wielofunkcyjnego przy ZSZ nr 1 w Ostrołęce. Można by rzec z hukiem, ponieważ odbył się był pokaz grupy rekonstrukcyjnej – piechoty IV pułku ułanów. Nie zabrakło też salwy honorowej.

REKLAMA

Uroczystość poprzedzona była mszą świętą koncelebrowaną przez biskupa łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego. Wzięli w niej udział przedstawiciele władz miasta i samorządu województwa mazowieckiego, m.in. prezydent Janusz Kotowski.

Zadowolenia z otwarcia nowoczesnego obiektu nie krył Tadeusz Olszewski, dyrektor ZSZ nr 1.

Koszt inwestycji to około 600 tysięcy złotych.

KJ

{gallery}boisko_ZSZ1{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT