Boisko Orlik przy Gimnazjum nr 1

REKLAMA

Wczoraj oficjalnie oddano do użytku boisko Orlik przy Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce.

REKLAMA

Kompleks składa się z boiska ze sztuczną nawierzchnią do gry w piłkę nożną, z wielofunkcyjnego boiska do gier zespołowych oraz tartanowej bieżni i skoczni w dal. Inwestycja kosztowała prawie 1 mln 280 tysięcy złotych.

To już piąty Orlik w Ostrołęce. W planach Miasto ma następne tego typu inwestycje m.in. przy Gimnazjum nr 2 i ZSZ nr 2.

KJ

fot. Robert Causari

{gallery}orlik2012_gim1{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT