Bohater Literacki – uczniowie sprawdzali wiedzę

REKLAMA

Już po raz jedenasty Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ostrołęce zaprosił uczniów z miasta i powiatu do udziału w konkursie czytelniczym pod nazwą 'Bohater Literacki’. Inicjatywa kierowana jest do uczniów klas IV, V i VI.

REKLAMA

Informuje Katarzyna Kossakowska, dyrektor szkoły.

Inicjatywa ZS STO przyczynia się do popularyzacji książek dla dzieci i młodzieży, pobudza fantazję i wyobraźnię uczniów rozwija umiejętności odbioru dzieła literackiego oraz  mobilizowanie do zdobywania wiedzy. Wyniki podamy wkrótce, tuż po oficjalnym ich ogłoszeniu.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT