Bogdan Białczak promuje drewniane kościoły kurpiowskie

REKLAMA

Fotografie ostrołęczanina Bogdana Białczaka, przedstawiające drewniane kościoły kurpiowskie zostaną zaprezentowane na wystawie w Galerii Fotografii Piktorialnej Weranda w Goczałkowicach Zdroju już 19 sierpnia.

REKLAMA

Wernisaż oraz spotkanie z autorem rozpoczną się o godzinie 19. W piątek 21 sierpnia w Ostrołęckim Centrum Kultury zostanie otwarta wystawa pt. 'Kurpiowska ballada’. Stworzona ekspozycja to efekt czerwcowego pleneru fotograficznego, na który Bogdan Białczak zaprosił fotografów z całej Polski. Wernisaż rozpocznie się o godzinie 18.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT