Blisko 2 tys. książek wróciło do ostrołęckiej Miejskiej Biblioteki Publicznej i jej fili w maju – miesiącu amnestii

REKLAMA

Była to okazja dla tych, którzy nie zwrócili ich w terminie, a chceieli uniknąć płacenia z tego tytułu kary.

REKLAMA

Mówił Mieczysław Romanik, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Jak się okazało wśród czytelników są też i tacy, którzy nawet po kilka lat przetrzymywali książki w swoich domach, uniemożliwiając jednocześnie innym osobom korzystanie z lektury.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT