Biuro Porad Obywatelskich działające przy Sanktuarium w Ostrołęce w każdy piątek zaprasza seniorów

REKLAMA

Część naszego senioratu we własnym zakresie organizuje różnego rodzaju stowarzyszenia, kluby, wspólnoty, Uniwersytety Trzeciego Wieku, aby nadal mieć poczucie bycia potrzebnym, dowartościowanym i móc wesprzeć innych, którym brakuje inicjatywy. To wszystko oferuje im Biuro Porad Obywatelskich, które  każdy piątek zarezerwowało właśnie dla seniorów.

REKLAMA

Mówiła Agata Niedziedzka , koordynator projektu.

Podczas piątkowych spotkań seniorzy uczą się też obsługi komputera, wykonują różnego rodzaju prace manualne, ale przede wszystkim mają kontakt z drugim człowiekiem. Poruszają też trudne tematy, takie jak przemijanie, czy śmierć.

Program będzie trwał do czerwca.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT