Bieg Kagami Biraki

REKLAMA

Bieg Kagami Biraki – noworoczny trening na świeżym powietrzu symbolizujący harmonię i szczęście odbył się w sobotę 3 lutego w Ostrołęce. Był on przeznaczony dla klubowiczów MKKK Shinkyokushin. W tegorocznej edycji wzięło udział prawie 200 karateków z sekcji Ostrołęka, Kadzidło, Rzekuń, Myszyniec, Nowa Wieś i Surowe.

REKLAMA

Informuje sensei Artur Prusiński.

W tym roku egzaminatorzy skupili się przede wszystkim na sprawdzeniu umiejętności technicznych i znajomości formy kata. Dla uczestników egzaminu, którzy zdawali na wyższe stopnie odbył się również test kumite (walka).

Fot.  MKKK Shinkyokushin

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT