Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce zaprasza 5 października nauczycieli bibliotekarzy na spotkanie pod hasłem 'Cyberprzemoc”

REKLAMA


W programie przewidziano omówienie aspektów psychologicznych cyberprzemocy, projektów edukacyjnych instytucji rządowych i pozarządowych na rzecz bezpieczeństwa w sieci oraz przejawów cyberprzemocy wśród dzieci i młodzieży, a także sposoby jej zapobiegania. O celach spotkania mówi Edyta Dobek.

Spotkanie odbędzie się w czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT