BIBLIOTECZNA AMNESTIA

REKLAMA

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce ogłasza amnestię. W dniach od 5 do 15 maja można zwrócić zaległe książki nie ponosząc z tego tytułu żadnych konsekwencji.

REKLAMA

Informuje  wicedyrektor Sabina Malinowska.

Amnestia dotyczy książek i innych zbiorów wypożyczonych z Biblioteki Głównej przy ul. Głowackiego 42, Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży oraz filii osiedlowych na terenie miasta.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT