Bezpłatny kurs udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

REKLAMA

Grupa Ratownicza Nadzieja z Łomży i Komenda Miejska Policji w Ostrołęce zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

REKLAMA

Mówił mł. asp. TomaszŻerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Zajęcia zostaną przeprowadzone w dniach 29 – 30 maja w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Celnej w Ostrołęce. Zgłoszenia na kurs i informacje należy przesyłać na adres: [email protected] lub pod nr telefonu 728 994 379.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT