Bezpłatne warsztaty o autyzmie

REKLAMA

Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce zaprasza na bezpłatne warsztaty sensoryczne 'Mam autyzm – tak mogę odczuwać świat”, których celem jest uwrażliwienie na problemy, z jakimi zmagają się osoby z autyzmem.

REKLAMA

Zajecia odbędą się 4 kwietnia w czytelni biblioteki przy ul. Piłsudskiego 38, w godz. 16:30 – 17:30. Poprowadzą je  Ewa Gumkowska i Ewa Mierzejewska, nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrołęce.

Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu  (29) 764 21 29 wew. 28.

Liczba miejsc ograniczona.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT