Bezpłatne szkolenie z ochrony ludności i obrony cywilnej w Ostrołęce

REKLAMA

W Ostrołęce odbędzie się bezpłatne szkolenie z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej.

Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy i umiejętności dotyczących właściwego reagowania w sytuacjach zagrożenia życia, zdrowia i mienia. Uczestnicy zdobędą informacje między innymi na temat postępowania podczas konfliktów zbrojnych, klęsk żywiołowych, awarii infrastruktury krytycznej oraz innych sytuacji kryzysowych.

REKLAMA

Szkolenie zostanie przeprowadzone w czterech blokach grupowych 3 i 4 w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce przy ulicy Bartosza Głowackiego 44.

Organizatorzy podkreślają, że zdobywanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i ochrony ludności jest ważnym elementem przygotowania mieszkańców na różnego rodzaju zagrożenia.

Szczegółowe informacje na stronie Urzędu Miasta.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT