bezpłatne oraz bez skierowań badania mammograficzne

REKLAMA

Dyrekcja Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dr Józefa Psarskiego zaprasza mieszkanki Ostrołęki i okolic na bezpłatne oraz bez skierowań badania mammograficzne.

REKLAMA

Zachęca Eliza Gołębiewska, pełnomocnik ds. promocji zdrowia.

Badania są skierowane do pań w wieku 50 – 69 lat, które w okresie ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanych tego typu badań.  

Panie powinny mieć przy sobie książeczkę RUM lub dowód osobisty.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT