Bezpłatna wypożyczalnia rowerów – co na to prezydent

REKLAMA

Czy w Ostrołęce powstanie bezpłatna wypożyczalnia rowerów? W tej sprawie do prezydenta miasta interpelowała radna Magdalena Jaworowska. Działanie ma na celu zachęcenie ostrołęczan do większej aktywności sportowej.

REKLAMA

Według pomysłu radnej w tym celu można  wykorzystać rowery, które nie znalazły swojego właściciela, a przechowywane są w magazynie biura rzeczy znalezionych.

Zgodnie z pomysłem Magdaleny Jaworowskiej rowery powinny przejść przegląd techniczny. Sprawne pojazdy będzie można pomalować na jeden charakterystyczny dla Ostrołęki kolor.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT