Bezpieczny Sylwester i Nowy Rok

REKLAMA

Kilkuset policjantów czuwało nad bezpieczeństwem mieszkańców Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego podczas minionego weekendu. Było bezpiecznie.  

REKLAMA

Funkcjonariusze interweniowali ponad 240 razy. W większości do kłótni między uczestnikami imprez oraz awantur domowych, powodem których była nadmierna ilość wypitego alkoholu.

Odnotowali 9 kolizji drogowych i jeden wypadek. Nie było osób rannych ani ofiar śmiertelnych.

Poinformował asp. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT