Bezpieczne Święta Bożego Narodzenia na terenie Ostrołęki i powiatu

REKLAMA

Święta Bożego Narodzenia w Ostrołęce i powiecie upłynęły spokojnie. Policja nie odnotowała poważniejszych zdarzeń.  

REKLAMA

Nad bezpieczeństwem każdego dnia czuwało kilkudziesięciu funkcjonariuszy, którzy odnotowali 2 wypadki drogowe oraz 18 niegroźnych zdarzeń drogowych, nie było ofiar śmiertelnych ani osób rannych. Zatrzymano 5 pijanych kierowców. Dwóch z nich spowodowało kolizje.

Dużo pracy mieli policjanci z wydziału Patrolowego, Prewencji, Komisariatu w Myszyńcu oraz podległych posterunków. Interwencje związane były ze spożywaniem alkoholu i nieporozumieniami rodzinnymi. Było ich blisko 200.

Mówił asp. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT