Bezpieczna droga do szkoły

REKLAMA

Tradycyjnie wraz z rozpoczęciem roku szkolnego policjanci ostrołęckiej komendy przeprowadzą akcję pn. 'Bezpieczna droga do szkoły”.

REKLAMA

W okolicach szkół funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego oraz dzielnicowi zadbają o to, by na przejściach dla pieszych było bezpiecznie. Będą widoczni m.in. na ulicach: Hallera, Gorbatowa, Sienkiewicza i Berlinga.

Akcja 'Bezpieczna droga do szkoły’ potrwa do 5 września.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT