Bez prawa jazdy i z promilami

REKLAMA

27-latek kierował vw golfem bez prawa jazdy i po alkoholu. Uszkodził dwa znaki drogowe w rejonie przejazdu kolejowego.

REKLAMA

Mówi starszy sierżant Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Kierującym okazał się 27-letni mieszkaniec gminy Troszyn, pasażerem 17-latek z tej samej gminy. Badanie wykazało, że obaj byli nietrzeźwi. Kierowca w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu, nie posiadał też prawa jazdy.

Przypominamy, że kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT