Będzie remont pomnika gen.J. Bema.

REKLAMA

Niezbędne prace renowacyjne pomnika generała Józefa Bema zostaną wykonane wczesną wiosną – zapewnia prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski. Interpelację w sprawie złego stanu technicznego najbardziej charakterystycznego elementu małej architektury miejskiej złożył radny Maciej Kleczkowski.

REKLAMA

Ostatnie prace przy pomniku wykonywane były w 2007 roku.

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT