Będzie nowe boisko w ZSZ nr.1

REKLAMA

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. dr. Józefa Psarskiego będzie miał nowe boisko. Inwestycje zrealizuje samorząd miasta. Mówi wiceprezydent Paweł Stańczyk.

REKLAMA

Nowoczesny obiekt z pewnością ucieszy uczniów, którzy do tej pory część zajęć sportowych musieli odbywać na betonowej nawierzchni. Miasto w ostatnich latach wybudowało przy ostrołęckich szkołach 9 obiektów sportowych w tym 7 Orlików.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT