Będzie nowa ulica Turskiego

REKLAMA

Miasto ogłosiło przetarg na budowę ulicy Turskiego w Ostrołęce. To główna trasa dojazdowa do miejskiego wysypiska śmieci – informuje Urząd Miasta.

REKLAMA

Będzie to nadal ulica o charakterze drogi dojazdowej klasy technicznej 'D”. Po przebudowie oprócz nowej nawierzchni powstaną chodniki, zjazdy na posesje oraz plac manewrowy umożliwiający zawracanie. Dodatkowo wybudowane zostaną rowy odwadniające, a ulica otrzyma nowe oświetlenie. Wykonawcę inwestycji poznamy pod koniec miesiąca.

KJ

 

 

fot. UM Ostrołęka

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT