Będzie nowa fontanna w Ostrołęce

REKLAMA

Ostrołęcki ratusz wraca do projektu budowy gejzerowej fontanny kąpielowej. Powstanie ona w okolicach sceny przy domu handlowym Kupiec. Prezydent miasta ogłosił już przetarg na jej wykonanie.

REKLAMA

Poinformował Wojciech Dorobiński, rzecznik Urzędu Miasta.

Fontanna będzie miała średnicę przekraczającą 10 metrów i zajmie powierzchnię 80 metrów kwadratowych. Wszystkie urządzenia zostaną ukryte pod płytą fontanny, a jej płaszczyzna zostanie zlicowana ze skwerem. Prace przy budowie powinny zakończyć się jeszcze przed wakacjami.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT